#EdUSAFair2018

ВИСТАВКА ВИЩОЇ
ОСВІТИ В США

8 листопада - Вперше в Одесі!
10 листопада - Всьоме у Києві!
Відкрий нові можливості!
Виставка вищої освіти в США - це найбільший захід за участі американських університетів та коледжів в Україні, що організовується мережею EducationUSA за підтримки Посольства США в Україні.

Під час виставки ви дізнаєтеся як здобути вищу освіту в США, поспілкуєтеся з представниками вищих навчальних закладів та отримаєте поради від професійних радників EducationUSA.
12
Університетів учасників
виставки 2018
1000+
Відвідувачів виставки
щороку
25
Років роботи EducationUSA
в Україні
Учасники
Натисніть +, щоб дізнатися більше про університет
American University in Bulgaria
AUBG офіційно зареєстрований як американський університет за кордоном, тож ви можете отримати освіту за американськими стандартами поруч із домом. Подвійний диплом США та ЄС, міждисциплінарне навчання та багатонаціональне співтовариство роблять AUBG бажаним місцем для студентів зі всього світу. Університет надає першокласні студенські послуги: від комфортних гуртожитків до студентських центрів, що отримали окремі нагороди. Все це в поєднанні з чудовим розташуванням в Благоєвграді, яскравим студентським містечком, яке у The Rough Guide назвали "найкрутішим місцем у Південно-західній Болгарії". Цілісний підхід до освіти у стилі liberal arts та активне студентське життя підготують випускників AUBG до виняткових професійних досягнень у всьому світі.
California State University, Long Beach *
Каліфорнійський державний університет, Лонг-Біч, відомий як "The Beach", пропонує студентам природну красу Південної Каліфорнії в безпечному приміському середовищі та багаті культурні можливості Лос-Анджелеського регіону. Більше 3000 іноземних студентів з 100 країн вже називають це місце домом. CSULB надає винятковий досвід студентам за допомогою національно визнаних навчальних програм та персоналізованих служб підтримки. Студенти у цьому університеті навчаються у визнаних професорів на кампусі, що заохочує дослідження, успішність студентів та творчу діяльність. Оточений всім, що пропонує Південна Каліфорнія, CSULB - ідеальне місце для життя, навчання та досліджень!
Central European University *
Центральноєвропейський університет - це англомовний університет, розташований у Будапешті, Угорщина. CEU пропонує програми магістратури та аспірантури в галузі соціальних та гуманітарних наук, економіки та бізнесу, природознавства та політики, права, мережевої науки, когнітивної науки та математики. Університет акредитований у США та Угорщині. CEU прагне залучати талановитих студентів та вчених з усього світу та надає щедрі стипендії, доступні для талановитих студентів з будь-якої країни. У 2016-2017 роках 84% студентів CEU отримали фінансову допомогу, починаючи від стипендій, що покривають частину навчання та аж до повних стипендій з покриттям витрат на навчання та житло.
City University of Seattle *
Міський університет Сіетлу - це акредитований університет у Сіетлі, Вашингтон. Сіетл є одним із найбільш швидкозростаючих міст США і є домом для багатьох світових корпорацій, включаючи Microsoft, Amazon, Starbucks, Adobe та Boeing. Сіетл щорічно оцінюється як найкраще місце для життя через його природну красу, яскраве мистецтво та музичну сцену, а також можливості для розвитку кар'єри. Місце розташування університету в Сіетлі дає студентам багато можливостей знайти стажування та налагодити контакти з компаніями. CityU є одним з трьох кращих навчальних закладів штату, що мають програми МВА. Для вступу не потрібно складати GRE або GMAT. Доступні стипендії $2000 - $5000.
Full Sail University *
Full Sail University покликаний допомогти творчим студентам слідувати за їхніми мріями. Університет пропонує ступені магістра, бакалавра та аспіранту, а також інтенсивну програму вивчення англійської ESL. Студенти з більш ніж 49 країн приїжджають до Full Sail, щоб досягти своїх навчальних цілей, з пристрастю до творчої кар'єри в галузі розваг та медіа. Наша освіта забезпечується за допомогою поглиблених методів навчання, у реальних світових продакшн студіях виробництва та аудиторіях, а також через мережу Інтернет.
John Cabot University *
John Cabot University, заснований у 1972 році, є незалежним чотирирічним ліберальним університетом, який пропонує програми бакалаврату та магістратури, а також програми навчання за кордоном для англомовних студентів з усього світу. Незалежно від того, чи ви зараз отримуєте ступінь, чи лише хочете навчатися за кордоном, все це ви можете зробити в самому серці Риму, в оточенні багатої культури міста, історії, мистецтва, творчості, бізнесу та міжнародних відносин.
Minerva Schools at KGI
Від Сан-Франциско і Сеула до Хайдарабаду і Берліну студенти Мінерви занурюються в сім найвідоміших технологічних, економічних, політичних та культурних центрів світу, отримуючи ступінь бакалавра. Інтенсивна чотирирічна програма спеціально призначена для того, щоб підштовхнути студентів до навчання так, як це не зробить жоден інший заклад. Студенти занурюються у інтенсивні академічні та практично орієнтовані навчальні програми, які навчають їх широкому спектру знаннь та практичних навичок, що необхідні для вирішення найбільш складних питань нашого часу.
Northeast Wisconsin Technical College
NWTC знаходиться в Грін-Бей, штат Вісконсін. NWTC в першу чергу пропонує 2-річні програми в галузі комп'ютерних наук, бізнесу, інженерії, охорони здоров'я тощо. Після закінчення навчання студенти можуть обрати працювати протягом року за умовами OPT, або вони можуть перейти на третій курс до будь-якого з університетських партнерів для завершення бакалавра у наступні два роки. Кампус і оточення пропонує дуже безпечне і доступне місце для іноземних студентів для навчання та отримання досвіду американської культури. NWTC пропонує житло в університетському містечку, низькі витрати на навчання та нові навчальні аудиторії і лабораторії.
Savannah College of Art and Design (SCAD)
The Savannah College of Art and Design (SCAD) готує талановитих студентів для професійної кар'єри, роблячи акцент на індивідуальному навчанні в позитивному середовищі. Використовуючи інновації у всіх сферах, SCAD надає вищу освіту за допомогою талановитих і визнаних професорів та викладачів, передових технологій, передових навчальних ресурсів та комплексних служб підтримки. SCAD - це один університет, але він пропонує ступені в Атланті та Саванні, штат Джорджія; Гонконгу; та онлайн через eLearning, з додатковими можливостями навчання за кордоном у Лакост, Франція. У SCAD ви знайдете унікальне міжнародне навчальне середовище, в якому 26 відсотків студентів приїхали з-за кордону.
South Seattle College
South Seattle College (SSC) - це дворічний державний коледж, повністю акредитований Північно-західною комісією з коледжів та університетів. Коледж має понад 7500 студентів, які представляють майже 100 різних культур з 50 різних країн. Південний коледж Сіетлу був створений у 1969 році. Він розташований у красивому західному Сіетлі, лише за декілька хвилин від пляжу Алки та центру Сіетла. Кампуси коледжу мають панорамний вид на місто, набережну Пугет-Саунд та Каскадні та Олімпійські гірські хребти.
Wright State University *
Wright State University є національним державним дослідницьким університетом у Дейтоні, штат Огайо, з майже 18 000 студентів. Запропонувавши більше 230 навчальних програм, університет складається з восьми коледжів, трьох шкіл та філіалів у Селіні, штат Огайо. Названий братами Райт, Райтівський державний університет пропонує виняткову та доступну освіту.
Purdue University Northwest
Purdue Northwest є студентсько-орієнтованим університетом, який перш за все цінує академічну майстерність, підтримує зростання та заохочує різноманітність. Маючи понад 12 000 студентів з 45 різних країн, університет пропонує більше 70 програм на рівні бакалавра та магістра, а також програму англійської мови та програми підготовки. Кампуси в Хаммоні та Вествіллі, штат Індіана мають різноманітне навчальне співтовариство, дружні послуги для студентів та житлові приміщення в стилі апартаментів, що робить Purdue Northwest неоціненною освітньою можливістю. Всього за 30 хвилин можна дістатися до центру Чикаго та насолоджуватися озером Мічиган.
Програма
Історії успіху
Щороку десятки студентів виїжджають на навчання до США. Як їм це вдається?
FAQ
Як підготуватися до виставки?
Перегляньте профілі та інтернет-сторінки університетів-учасників. Це допоможе вам дізнатися більше про основні вимоги, програми та відомості про заклад. Таким чином ви зможете використати свій час на виставці більше ефективно.
Сформулюйте питання, які вас цікавлять. Звісно, в процесі спілкування з представниками ЗВО у вас виникатимуть все нові й нові питання, але цей перший список допоможе розпочати спілкування.
Чого очікувати та що робити під час виставки?
Підходьте до представників ЗВО та ставте свої питання. Якщо ви соромитеся або почуваєтеся ніяково – спершу послухайте про що говорять інші. Ніколи не підходьте і не збирайте лише брошури та матеріали. Поспілкуйтеся з представниками та залиште про себе гарне враження. Представники університетів завітали до Києва саме для того, щоби допомогти вам з питаннями, тож користуйтеся нагодою.
Надавайте інформацію про себе, адже так університети зможуть і потім спілкуватися з вами та надавати найактуальнішу інформацію. Не ходіть від столу до столу з купою друзів - це відволікатиме і вас, і учасників виставки. Врешті решт, пошук коледжу – дуже індивідуальне завдання, адже саме вам доведеться там вчитися впродовж кількьох років.
Які питання ставити представникам ЗВО?
 • What is the ratio of students to faculty?
 • How accessible are professors outside of class?
 • How active is your international student affairs office and what programs do they offer throughout the year?
 • What do students like most about college? Like least?
 • What are the dominant social groups on campus?
 • What are the most popular/famous programs on campus?
 • What might students do on a typical weekend?
 • What housing opportunities are available (on-campus dormitories, apartments, co-ops, off-campus housing)?
 • What is the graduation rate? What is the graduation rate for international students?
 • What kind of career services are available for international students?
 • Do you offer deferred admissions?
 • Can international students work on campus?
Що робити після виставки?
Після виставки поговоріть зі своїми батьками про те, що ви дізналися. Зробіть кілька записів основних висновків та спланованих кроків, поки вони ще свіжі у вашій пам'яті. Якщо якийсь коледж вас дуже вразив – ви можете захотіти звернутися до представника та нагадати про себе. Краще робити це у листі: напишіть кілька слів про себе та про програми, які вас зацікавили, поставте питання, що ще залишилися та подякуйте за корисне спілкування вдень.
Залишилися питання?
Напиши нам
-8 листопада-
Одеса
Готель Брістоль
вул. Пушкінська, 15
18:00 - 20:00
-10 листопада-
Київ
Готель Парк Інн
вул. Велика Васильківська, 55
15:00 - 18:00
Made on
Tilda